Son Gezdikleriniz

Özkan Cengiz (Partner,SMMM) (Audit)

13 Kasım 2013

1978 yılında İzmir’de doğdu.
1995 yılında İzmir Ticaret Lisesi'nden 1999 Yılında Celal Bayar Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun, 2003 yılında da SMMM oldu.
1994-2000 ve 2003-2006 yılları Arasında Çukurova Holding bünyesinde yer alan Kaplamin A.Ş.'de sırasıyla Stajyer, Muhasebe Elemanı, Maliyet Muhasebesi ve Raporlama Uzmanı ve Muhasebe Şefi olarak görev yaptı.
2000-2003 yılları arasında % 100 Yabancı İştiraki olan Power Packer Türkiye A.Ş.'de Muhasebe Sorumlusu olarak görev yaptı.
Haziran 2006'dan itibaren denetim sektöründe;
Başta Gıda, İnşaat, Turizm, Tekstil ve Futbol sektörü olmak üzere bir çok şirketin Bağımsız Denetim hizmetlerinde,
Yeniden Yapılanma ve Halka Açılma Projelerinde,
Şirketlerin İç Denetim, Maliyet Muhasebesi, Yönetim Raporlama sistemlerinin oluşturulmasında, aktif olarak görev aldı.
Uygulama Yayınlarından yayınlanmış "Maliyet Muhasebesi Sistemi Kurulum ve Kullanım Kılavuzu" isimli kitabı bulunmaktadır. Çeşitli dergi, web sitesi ve yayınlarda köşe yazıları yayınlanmaktadır.
Halen Crowe Horwath bünyesinde Sorumlu Ortak Baş Denetçi olarak görev yapmaktadır.

Bize Ulaşın
Ana Sayfa
|
Hizmetlerimiz
|
Hakkımızda
|
CHI Business Academy
|
İletişim


HSY Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. & TAM Bağımsız Denetim ve Danışmanlık A.Ş. 100’ü aşkın ülkede 640 ofis 28.000 profesyonel çalışanı ile dünyanın muhasebe ve denetim alanında on büyük firmasının içerisinde yer alan Crowe Hortwath International’ın Türkiye üyesidir. Bu web sitesi bilgilendirme amaçlı olarak hazırlanmıştır. Mali ve hukuki tavsiye olarak alınmamalıdır. Sitede yer alan bilgiler ışığında uzman görüşü alınmadan yapılan işlemlerden dolayı ilgili üye şirketler sorumlu tutulamaz.