Son Gezdikleriniz

Crowe Horwath Türkiye İstanbul Boğazında Buluştu

15 Kasım 2013
Şirketlerimizin 100’ü aşkın ülkede 640 ofis 28.000 profesyonel çalışanı ile dünyanın muhasebe ve denetim alanında on büyük firmasının içerisinde yer alan Crowe Hortwath International’ın Türkiye üyesi olmasını, boğazın eşsiz güzelliğinde İncesu teknesinde kutladı.
 
İş dünyasından çok sayıda seçkin katılımcının katıldığı gece Crowe Horwath Türkiye Yönetici Ortağı Hasan Yalçın’ın açılış konuşması ile açıldı. Şirketlerimiz ve Crowe Horwath International’ın lokal ve global tecrübelerinin yansıtıldığı tanıtım filminden sonra Crowe Horwath International Uluslararası Muhasebe ve Denetim Direktörü David Chitty bir konuşma yaptı.
 
Crowe Horwath Türkiye Yönetici ortağı Hasan Yalçın konuşmasında dünyada ve özellikle Türkiye’de iş yapma kültürünün her geçen gün değiştiğini, Şirketlerimizin yerel tecrübeleri ile Crowe Horwath International’ın Global tecrübeleri ile oluşturdukları birliktelik ile bu değişimde Türk İş dünyasının ihtiyacı olan yapılandırmayı gerçekleştirdiklerini ifade etti.
 
Crowe Horwath International Uluslararası Muhasebe ve Denetim Direktörü David Chitty Crowe Horwath Türkiye’in katılımı ile 2011 yılında Türkiye’de yer alan uluslararası denetim organizasyonları arasında en çok büyüyen Uluslararası Denetim organizasyonu olduklarını, Türkiye’de güçlü bir organizasyonla yer almaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.
 
İncesu teknesi Bebek ve Kabataş sahillerinden aldığı seçkin konukları ile gece boyunca boğaz sularında seyir halinde bulunarak yerli ve yabancı konuklara eşsiz bir deneyim yaşattı.
Bize Ulaşın
Ana Sayfa
|
Hizmetlerimiz
|
Hakkımızda
|
CHI Business Academy
|
İletişim


HSY Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. & TAM Bağımsız Denetim ve Danışmanlık A.Ş. 100’ü aşkın ülkede 640 ofis 28.000 profesyonel çalışanı ile dünyanın muhasebe ve denetim alanında on büyük firmasının içerisinde yer alan Crowe Hortwath International’ın Türkiye üyesidir. Bu web sitesi bilgilendirme amaçlı olarak hazırlanmıştır. Mali ve hukuki tavsiye olarak alınmamalıdır. Sitede yer alan bilgiler ışığında uzman görüşü alınmadan yapılan işlemlerden dolayı ilgili üye şirketler sorumlu tutulamaz.