Son Gezdikleriniz

Crowe Horwath 15. Türkiye Muhasebe Standartları Sempozyumundaydı

18 Aralık 2013
İzmir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası tarafından düzenlenen 15.Türkiye Muhasebe Standartları Sempozyumu Kıbrısta gerçekleşti. Sempozyumun son gününde yapılan "Yeni TTK Sürecinde UFRS ve Bağımsız Denetim" konulu panelde Ortağımız Özkan Cengiz konuşmacı olarak katıldı.

Özkan Cengiz yaptığı değerlendirmede Uluslararası Finansal Raporlama Standartları, Bağımsız Denetim uygulmaları açısından ülkemizin önemli bir noktaya geldiğini ancak bundan daha ileriye gidebilmek için hem ilgili kurumların hem finans piyasalarının hemde üniversite ve meslek odalarının önemli adımlar atmaları gerektiğini ifade etti. Sempozyumun tamamını izlemek için http://video.izsmmmo.com/?p=856 adresi kapanış panelini izlemek için http://video.izsmmmo.com/?p=893 adresi ziyaret edilebilir.
Bize Ulaşın
Ana Sayfa
|
Hizmetlerimiz
|
Hakkımızda
|
CHI Business Academy
|
İletişim


HSY Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. & TAM Bağımsız Denetim ve Danışmanlık A.Ş. 100’ü aşkın ülkede 640 ofis 28.000 profesyonel çalışanı ile dünyanın muhasebe ve denetim alanında on büyük firmasının içerisinde yer alan Crowe Hortwath International’ın Türkiye üyesidir. Bu web sitesi bilgilendirme amaçlı olarak hazırlanmıştır. Mali ve hukuki tavsiye olarak alınmamalıdır. Sitede yer alan bilgiler ışığında uzman görüşü alınmadan yapılan işlemlerden dolayı ilgili üye şirketler sorumlu tutulamaz.